Reakcia na: hoppusmark #64768:
Blahoželám. A čo ? Si myslíš, že na "západe" je to iné ? Sa pozri na Francúzov, Tí úspešne dobudovali večné časy, Nemcov, ktorí sa klepú strachmi, lebo prežrali všetko čo mohli, Talianov, ktorí sú v strašných srčkch a majú tam ďalšieho komunistu. A je to krajina za krajinou, jedna vedla druhej. Tak o čom ? Škola ružových okuliarov ?

papuca
ale inac sa clovek v MHD, ale najma v S-bahne citil aj napriek vsade pritomnym podgurazenym navstevnikom LoveParade dost bezpecne. btw,kto ste neboli este v berline, alebo boli velmi davno, odporucam! ;o)