Reply on: marian555 #64757:
ty jo, nemôže mi niekto popísať, ako funguje taká Eurodogma ? Ráno si povieš verím EÚ.
Na obed si povieš EÚ je úžasná.
Alebo to funguje na princípe ala Aštar Šeran ?
Človek musí byť úplne vymätený, ak sa mu páčí súčasný stav vecí v EÚ.

papuca
ale inac sa clovek v MHD, ale najma v S-bahne citil aj napriek vsade pritomnym podgurazenym navstevnikom LoveParade dost bezpecne. btw,kto ste neboli este v berline, alebo boli velmi davno, odporucam! ;o)