Reply on: Sommelier #64759:
ale no tak predsa nebudeme riesit spravanie EU. proste je situaci taka a je hlupost povedat "dakujeme nechceme". to za nas urobia po tychto volbax ini...ehm, prepacte za tahanie politiky do fora. a ten koridor je tu proste na isty ucel. spojit rychlejsie pod A a bod B. a aky ma vyznam to odmietnut? ked sa po mashalovom plane opat budovalo, tiez sa postavli a urobil aj hluposti. ok, nexcem to porovnavat, len sa snazim poukazat, ze ked uz uradnici EU robia blbosti (ale zaroven aj kopec dobryx veci-kto nic nerobi, nic nepokazi), tak ix nemusime robit aj my a tvarit sa najmudrejsie z celej europy.dava praxy? dava. co uz...vyuzime to. ten koridor asi az taka blbost nebude.

Sommelier
Ráno si povieš verím EÚ.
Na obed si povieš EÚ je úžasná.
Alebo to funguje na princípe ala Aštar Šeran ?
Človek musí byť úplne vymätený, ak sa mu páčí súčasný stav vecí v EÚ.