Reakcia na: Emo #64720:
Nehnevaj sa na mňa, ale osočovanie, urážky a iné osobné invektívy v podstate "pre nič" nepochopím... Takisto, ako "druhá strana" nechce pochopiť, že sú tu aj laikovia, ktorí môžu mať neprofesionálne otázky.
som chcel napisat, ze brno je mensie mesto, ale planuje v zeleznicnej doprave 2x taky velky projekt ako nase hlavne mesto a aj rozumne navrhnutu "podzemku"...
Martin Fundárek
Hééj? Ako sa tam tie výkony na tých 5 koľají, čo je v projekte, zmestia? Pozri #59381.
Tento projekt hlavnú stanicu iba odľahčí, určite ju však nenahradí.