Tak predsa kĺbové SORy...No,z hľadiska dizajnu to má zatiaľ podstatne väčšie chyby než Citelis,ale predpokladám,že ide o prototypy a budú sa vylepšovať.A čo sa týka ich použiteľnosti v BA,tak akýkoľvek nový voz je pre BA lepší,než to,čo tu je teraz.S Ikarusmi by som nepočítal,pretože pokiaľ viem,tak koncom roka začína platiť EURO 4 /čo je mimochodom dôvod,prečo končia Karosy 900/,a pokiaľ som si na obnovenej Ikarus stránke všimol,Ikarusy sa vyrábajú len s motorom EURO 2.Takisto je trend nakupovať NP vozy,a ako vieme,tak prevádzka NP kĺbového Ikarusu v BA,nebola práve najšťastnejšia a musel byť vrátený do Maďarska...
m@rtin
Kloubový Sor je dlouhý 18,75 metru, široký 2525 mm. jeho kapacita je uváděná jako 175 cestujících.
Pokud bude Sor stále držet nízkou cenovou hladinu, určitě zamíchá kartami na našem i vašem autobusovém trhu a je to jedině dobře.
Pokud slyším slovo unifikace, tak se musím přímo v BA smát - TamBusy, Ikarusy 200,400, Karosy, Karosy CNG, Solarisy, Sory. Jestli bude Sor NB18 lacinější než VP Ikarusy (u kterých ještě vůbec není jisté, zda opět vzniknou), tak není co řešit. Obzvlášť v podniku, kde se 80% autobusů rozpadá a ještě do nedávna bylo možné spočítat NP vozy na prstéch jedné ruky.