Rad by som sa opytal iMHD-akov, preco nemozete robit fotozurnal o rekonstrukcii tra tea technologiach v centre mesta. ? Som mimoBratislavsky, a aj ked sa tam obcas ukazem..tak vacsinou som mimo centra. Mohli by ste sa inspirovat fotozurnalom na strankach prazskych tram. Jas som teda videl len nejake fotky v pravde, to je vsetko. DIk za odpoved.
P.S. Co je na tom pravdy ze na obchodnej budu v chodniku svetla, ktore budu signalizovat prichod elektricky? ?
P.S. Co je na tom pravdy ze na obchodnej budu v chodniku svetla, ktore budu signalizovat prichod elektricky? ?
SZKV
Pokud jde o ty tramvaje na Petržalku, tak (jak jistě víš) jsem tady sepsal spoustu příspěvků proč to musí být a proč na to už včera bylo pozdě! Ale abych se přiznal, tak teď tam nevidím moc prostoru k diskuzím- trasování je víceméně jasné, snad s výjimkou toho kontroverzního vyústění u Starého mostu a vybírat vhodný tramvajový typ dokud se ještě ani nekoplo mi přijde akosi predčasné... A navíc mám trudnou zkušenost z Prahy, kde se na DF léta rozebíraly různé vhodné tramvaje a nakonec se koupil za drahé peníze jeden z největších shitů co je vůbec v Evropě k mání a bude nám to teď pár desetiletí v ulicích strašit! A obávám se, že u vás nakonec taky můžou v rozhodování převážit jiné než racionální důvody... Ne že bych vám třeba Bombardier nepřál, ale moc nevěřím v takové štěstí, fakt sorry.