Reakcia na: Ámos #62295:
ja skor myslim obyvatelov domu ktory sa nachadza "nad" sucasnou elektrickovou zastavkou na trnavskom myte (alebo nad zastavkou 78ky smerom na cilizsku tam isto) a mozno by sa im aj hlucnost vysledne znizila, ale pokial by si im pred okno vo vzdialenosti 10 m postavil 20poschodovu ozrutu, tak by mali iste v izbe riadnu tmu...Re #62296 fobust: verim tomu ze aj ty by si bol asi velmi proti tomu keby ti na izbe kde byvas v podstate "zamurovali" okno...
fobust
Konečne rozumný návrh. Obávam sa však že tunak je kolízia so železničným tunelom z Filiálky, trebalo by na to myslieť a dohodnúť sa so železnicami. Investor by sa dal prilákať napr. aj znížením dane na povedzme 10 rokov, to by mohol byť dobrý stimul. Čo sa urbanistickej a architektonicej podoby týka, tak som za spoluprácu s architektom hl. mesta, aby sa ten spolupodielal na konečnej úprave stavby. Neoddeliteľnou súčasťou každej novostavby je aj statická doprava - a podzemné garáže a podzemný terminál sa vylučujú, trebalo by to riešiť inak.