1. aka vyhybka na Racku???
2. tbc=TeBeCe=TBC=TEBECE=tebece
3. jeeeezismaaarha, tu je prispevkov!
2. tbc=TeBeCe=TBC=TEBECE=tebece

3. jeeeezismaaarha, tu je prispevkov!

.
.
A co stratime? Peniaze a peknu drahu.

tr3mp
Porovnavat sa da v mnohych veciach (cestovna rychlost, priemerna medzistanicna vzdialenost, hlucnost, ...). Takychto porovnavacich kategorii by malo byt vacsie mnozstvo (30-40?) nech si kazdy dokaze spravit usudok. Lebo na jednej strane je tabor, ktory tvrdi ze len metro vyriesi dopravnu situaciu a druha strana vravi, ze stacia iba eleny (ako nosny dopravny system). Ludia, ktori maju iny nazor (alebo aspon oponuju - hoci konstruktivne), su oznaceni za podplatenych Metrom alebo zarytych automobilistov, niekedy to dokonca zabieha do osobnych urazok. A podobne je to aj z druhej strany, lenze odporcov elin je tu menej, tak taketo prispevky sa vyskytuju menej.