no dneska som ix nestudoval :))) dobiehal som totiz na tu 37-icku...
ale kedze takto jazdievam kazdy vikend na obed k nasim, tak som si to checkoval niekolko krat :))))
ale kedze takto jazdievam kazdy vikend na obed k nasim, tak som si to checkoval niekolko krat :))))
Od otca, architekta, mam informaciu, ze aby sa steny nezrutili, musia byt budto pod ulhom 45 stupnov a viac od zvislice alebo sa musi nakupit dost drahe pazenie, co ich bude drzat... ale tu cenu som zabudol, sorry.
Kockac
Eliny ako "pomalu" dopravu si viem predstavit asi len tak, ze rychlo prefrci mestom, dojde do nejakej prilahlej dedinky, co ma 3700 obyvatelov a bude tam mat konecnu a tam bude stat pri kazdej pupave, lebo viest tam autobus sa neoplati.