Reakcia na: Papyr #60149:
Myslim ze sem mozu chodit aj decka, s tym ze pisu realne veci, alebo dobre napady a nie prispevky okolo toho, co tu bolo vopred pisane.... Kedysi som si cital cele diskusne forum ked som tu nebol, vsetko dozadu co sa pisalo, teraz ma na to vazne prechadza chut.... ? Tiez s Vami suhlasim
Beus
Mal som skor na mysli take veci ako otvorena kabina (ked je mi v nej teplo a potrebujem vetranie), ktora fakt netusim ako by mohla mat vplyv na bezpecnost prepravy a premavky
Naproti tomu, vobec sa nekontroluje (aspon o tom neviem) technika jazdy, konkretne napr. prejazdy supravou oblukmi (hadzanie zadnym vozom a pod.), prestavovanie vyhybiek jazdou, vchadzanie pod kontakt vyhybky, na ktorej je este voz (vsetko menovane som zazil u niektorych vodicov, a nebolo to davno...) atd... ?