Reakcia na: Ike #60064:
No to nezastavovanie 121 na Patrónke mohlo kedysi byť aj pre iné priame spoje v danom smere (napr. L 37), ale teraz iné spojenie napr. v úseku AS MN - Patrónka neexistuje.
aj ked sa to cudo testovalo na 63ke, tak to malo oznacenie 263 ako trolejbus a potom ked dal dole palice, tak tam skocilo 63... 

Ale to staci... uz tomu ani ja nerozumiem
Majo
K tym vulgarnym vyjadreniam na moju adresu necitim potrebu vyjadrit sa, ani ich vratit, on z toho (dufam) raz vyrastie.