Reakcia na: Sommelier #56615:
Šuhajko, si úplne mimo. Koľko máš rokov? Osem? Zjavne nejazdíš autom, lebo by si nepísal tie drísty o Starom moste. Pre mňa ako vodiča auta je vo väčšine ciest najhorším možným mostom. Som za jeho uzavrenie pre IAD, odľahčí to križovatku na Šafárikovom námestí, zníži sa počet pohybov v nej a zvýši priepustnosť. Ale tebe tieto pojmy asi nič nevravia.
A posledna moznost : JAZDIT NACIERNO ?
SZKV
A ještě bych nějakého znalce starých poměrů poprosil o jednu informaci- v té Rize totiž jezdí i klasické T3 se sedáky jako v KT8 (resp. nejstarších T6)! Tak by mě zajímalo, jestli je to původní podoba T3SU, odkdy se to sovětským soudruhům takto dodávalo a jestli tam vůbec někdy pod pr... měli klasický laminát, jako naši cestující. Děkuju