Reakcia na: aquila #55888:
Keby si trošku zalistoval v diskusii (rádovo pár mesiacov), tak by si zistil, že Igorko nemá vždy rovnaký názor ako ostatný, ale dá sa s ním aj normálne, na základe argumentov kecať. Napríklad máme úplne odlišný názor na rozchod električiek v Bratislave, ale nanadávame si tu do neviem čoho. A keď ti niekto napíše že si ropovodná rúra, tak je to zaslúžené.
som ti uz hovori, ze si privodis infarkt
tomas1
ja tomu verím, veď je to vo vami prezentovanom dokumente napísané. Ak tvrdíte, že nejezdí tak je to mystifikace i z vašej strany a to niekoľkonásobná, tvrdili ste to opakovane pred pár týždňažmi.
Mne skutočne nejde o slovíčkarenie. Ide mi o to, že ako môžem ako neznalý Pražských pomerov Vám veriť vaše ďalšie argumenty? Prečo Vám mám veriť, že palmy na Lužinách sú umělé, keď ani o stáří vozů neprezentujete korektné údaje? ?
_______________
Re #55887 galiyosha: "GO Karos v Prahe nevyzerajú ako GO Karos v Bratislave."
- pravdu máš, ja som len reagoval kvoli vyššie uvedeným dôvodom.