Reakcia na: d3k0 #55862:
čo sa týka financovania, štát má na všetko a zároveň nemá na nič. Dnes som čítal popis dotačného projektu z dielne jedného ministerstva, kde sa na dotáciách plánuje rozdať stovky miliónov ročne (niekoľko rokov) na "podporu vzdelávania" s veľmi otáznym zabezpečením proti zneužitiu - a takýchto vecí je plno. Železnice - dotované štátom - chcú predĺžiť TEŽ až po Zakopane. Atď. Čiže z rozpočtu idú peniaze na veci rozumné aj nezmyselné, ak je politická vôľa.

Red-Hawko
Re #55851 hoppusmark: No niekedy sa mi to zda vhodne, ked niekto tu pise mrte prispevok, ale zaze ked chcem do jedneho prispevku vopchat odpovede pre desat inych prispevkov tak by bol asi problem.