Reakcia na: aquila #55737:
Mám pocit že to fakt nevydržím, ak ťa niekde na ulici chytím, tak ťa roztrhám ako handu, počuješ? Písali ste tu absolútne tuposti najväčšieho zrna, robíte zo seba odborníkov a HOVNO viete. Pálte niekam na www.mestskadoprava.sk, tam nemáte čo pokaziť! ☠
Všetkým ostatným:
Ináč sa mám super, mám skvelú náladu, len to tým hlúpym detiskám treba takto napásať, lebo ináč to asi nikdy nepochopia. Tupóni. ?
aquila
ale k faktom, kedze tebe dost znacne chybaju
zacne od spodu => zisti si informacie ohladne predlzenie trasy metra A.
ohladom businessu, ach jaj, dalsie "decke" vyjadrenie
a tie tvoj "buabua" tiez o nieco svedcia
2 mike: to myslis, ze ten predkladany navrh na elektricku co je na tejto stranke je nejaka studia ? nenechaj sa vysmiat