Reakcia na: AAA #55335:
No asi přicházím s křížkem po funuse, ale moc pěkná je Badener Bahn od Opery do Badenu. Je to sice poněkud dražší, ale meziměstská tramvaj má opravdu něco do sebe! Kromě toho bych řekl, že zajímavá je třeba linka D Südbahnhof- Nussdorf- jede jak centrem (částečně po Ringu), tak i předměstkými oblastmi a vhodně se to kombinuje s U4, která v tom Nussdorfu končí taky.
Ale Maria'nka (zeby mariska?) je tiez stylova
frenky
Jeden vodic nesiel stat na socialko, ale ostal si dvere na karose len preto, ze vonku prsalo a jemu sa nechcelo prebehnut 3 mestre na socialko. Ten ale nastastie uz nerobi. ? ?