Martin> Najlepšie sa jazdí s trolejbusom (15TrM). Nemusíš v lete liať vodu do chladiča (pozdravujem vodičov liniek 34 a 83), nemusíš sa rýpať v špinavom motore atď. Jediné čo treba je občas vymeniť uhlíky. Z hľadiska komfortu riadenia sú tiež trolejbusy, potom Ikarusy 435 a Tambusy (super až na tú kabínu jednu nešťastnú).
Ja odporúčam radenie smerom hore tak pri 2300-2500 otáčkach. Pokiaľ sa to ajtak vleče, treba doladiť čerpadlo, vymeniť motor, a keď ani to nepomôže, zošrotovať autobus
COLOR
ufo> ty si taky nakratko ostrihany chalan s ciernymi vlasmi? som si myslel ze ty, ale som si nebol isty. ja teraz chodim do kvarty.
tbc> co si myslel tou otazkou o nateroch 435?