Reakcia na: si #53711:
myslim ze je to detail v porovnani s komplexnostou systemu> jeden dopravca proti verejnym sutaziam s jednym koordinatorskokontrolnym organom. ale ano , pri tvorbe takeho nieco by asi bolo fajn ratat ako velmi chce koordinator platit za dopravu v danych usekoch (a ako kriterium si moze stanovit aj to ze kolko asi dopravca moze mat z reklamy). gOOd pOINt mAn!
)
Musíš si vybrať, či peknú alebo múdru... ?
fobust
Aj mne sa pôvodný návrh Porsche páči viacej. Je to škoda, lebo tú tramvaj, ktorá sa mi teda vôbec nepáči, vyrobili tak ako bola nakreslená, ale lokomotívu zmenili. Malo to byť opačne.