Teraz ma tak napadlo, ze preco sa nekupia ojazdene NP busy (3-4 rocne) z krajin EU , ved su urcite v dobrom stave a este par rokov vydrzia. Rovnako by sa dalo postupovat aj pri Tbusoch a elinach. Preco za kazdu cenu nove vozidla , na ktore nemame, ci nechceme mat??!! ? Lebo kupovat doslova po kusoch nove vozidla je teda dost na prd ?
tomas1
- hovorím, že je trochu utopistické. Jazdilo by sa cez Zvolen, a autobusmi + nejaké Os by mohli jazdiť aj počas rekonštrukcie. Ale predsaj len, hovoriť, že tempo rekonštrukcie treba spomaliť, rozdrobiť to na menšie kúsky lebo ľudia prechádzajú na autobusy keď sa robí výluka na dlhších celkoch, to je trochu šibnuté. ? Minimálne Rača-Leopoldov mohlo byť už dááávno hotové na jeden šup, keďže sa to dá obísť v pohode cez Galantu!