Mna vcelku zaujal popis k fotke na KE casti http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=solurb15&no=117&id=27302aeef2f021f5f135331f21 to uz vtedy vedeli ze budeme kupovat 15m busy? Aj ked to skor vyzera na pripravu na akukolvek sutaz.
tomas1
- hovorím, že je trochu utopistické. Jazdilo by sa cez Zvolen, a autobusmi + nejaké Os by mohli jazdiť aj počas rekonštrukcie. Ale predsaj len, hovoriť, že tempo rekonštrukcie treba spomaliť, rozdrobiť to na menšie kúsky lebo ľudia prechádzajú na autobusy keď sa robí výluka na dlhších celkoch, to je trochu šibnuté. ? Minimálne Rača-Leopoldov mohlo byť už dááávno hotové na jeden šup, keďže sa to dá obísť v pohode cez Galantu!