tbus: Nimi jazdieva zimna sluzba,uz neviem kolko ludi to vozi ale viem tolko, ze ked snezi tak odhrnaju zastavky a posypaju ich. Cistia tiez vyhybky,aby fungovali. Kolaju nemaju na starosti,to robieva sluzobna elektricka s pluhom. Viacej Ti k tomu neviem povedat.
A je vysoka tak 15cm, 30 urcite nie
papuca
nuz, ale stihol som elektricku c13, pekne pomalovanu nejakymi idiotmi, ale aj neumytu, presne ako vlak, ktorym som isiel. nuz, bolo to prijemne, konecne sm citil, ze som doma, na slovensku ;o)