Reakcia na: tomas1 #49933:
presne tak. to uz je mi argument, ze ide o zivot, kvoli tomu, ze prechadzaju na cervenu. prvda je iba to, ze by sa tam mala zladit seignalizacia, prip. vybudovat nejaky podchod/nadchod. lenze aj tak ludia radsej frcia krizom...
tr3mp
Osobne si myslím, že súčasné linkové vedenie je lepšie, ako keby sme mali pôvodné s adekvátne preriedenými intervalmi podľa počtu vypadnutých vozidiel. (Nehovoriac o tom, že subjektívne mi nové vedenie vyhovuje omnoho viac ako pôvodné, čo mi ale niektorí nebudú veriť ?)