Reply on: papuca #49934:
Aby si ma zle nechápal, ja neschvaľujem ani komunikáciu DPB ani mesta.Inak čo sa týka kritiky na nové linkové vedenie, minimum jej bolo konštruktívnej
Väčšina sťažujúcich ľudí si ako jediné kritérium kvality *celého systému* berie rýchlosť a bezprestupovosť ich *konkrétneho spojenia*. To sú však (naviac len prvé, druhé veľmi nie) kritériá na hodnotenie len konkrétneho spojenia. Ľudia nadávajú na nesystémovosť návrhu a navrhujú parciálne riešenia, pričom sami neuvažujú so základnými systémovými otázkami: koľko vozidiel mám, koľko peňazí na prevádzku mám a teda koľko spojov môžem vypraviť ...
tr3mp
Osobne si myslím, že súčasné linkové vedenie je lepšie, ako keby sme mali pôvodné s adekvátne preriedenými intervalmi podľa počtu vypadnutých vozidiel. (Nehovoriac o tom, že subjektívne mi nové vedenie vyhovuje omnoho viac ako pôvodné, čo mi ale niektorí nebudú veriť ?)