no co, uz si neikto z vas precital tento sci-fi ???
ak nie, tak si precitajte a napiste co si o tom myslite.
ak nie, tak si precitajte a napiste co si o tom myslite.

snad sa budes dobre zabavat:-)
ako v tej dobe
si
(PS pre nechapavych: prosim toto berte ako recesiu:-))
PS2: ak mate neake rozmne podlozene navrhy na zmeny (ale ak sa jedna o zvysenie vykonov niekde tak treba aj povedat kde sa zas daju vykony za tym ucelom znizit), tak mi ich mailnite, pripadne sa pridajte - v pondelok idem s neakymi navrhmi za Ing. Weiglom.