si:
a este jedno: Ty ten tvoj navrh (asi) beres ako hustu siet s vacsim popctom liniek. Ja som chcel vytvorit system s co najmensim poctom a hustymi intervalmi (prestupy ako pri ozajstnom metre/rychlodrahe). Povodne som mal 6 az sedem liniek. Potom som to dal na stol D3k0-ovi, Mike-ovi a inym ludom a ty zacali hovorit: Preco nieje linka odtial tam, a odtial tam, etc... Nakoniec to skoncilo na pocte 10 liniek, iba tesne pred hodem na web sa to prerobilo a kydla sa tam aj linka 11.
a este jedno: Ty ten tvoj navrh (asi) beres ako hustu siet s vacsim popctom liniek. Ja som chcel vytvorit system s co najmensim poctom a hustymi intervalmi (prestupy ako pri ozajstnom metre/rychlodrahe). Povodne som mal 6 az sedem liniek. Potom som to dal na stol D3k0-ovi, Mike-ovi a inym ludom a ty zacali hovorit: Preco nieje linka odtial tam, a odtial tam, etc... Nakoniec to skoncilo na pocte 10 liniek, iba tesne pred hodem na web sa to prerobilo a kydla sa tam aj linka 11.
Asi to cele zkopirujem a pridam znova s mojim nickom
si
(PS pre nechapavych: prosim toto berte ako recesiu:-))
PS2: ak mate neake rozmne podlozene navrhy na zmeny (ale ak sa jedna o zvysenie vykonov niekde tak treba aj povedat kde sa zas daju vykony za tym ucelom znizit), tak mi ich mailnite, pripadne sa pridajte - v pondelok idem s neakymi navrhmi za Ing. Weiglom.