si - no, ked si tam dopisal, ze sak aj ja in napisem par horucich slov...ale jek som cital tie tvoje, nebolo co dodat
Asi to cele zkopirujem a pridam znova s mojim nickom
Asi to cele zkopirujem a pridam znova s mojim nickom
Aj ked, biektore vetvenia drahy sa mi celkom pozdavali...ale stale mi chyba obratlisko pod hradom, tak ako bolo ked el. v BA este iba zacinala...jak je rybarsky cech...ao jek je to parkovisko...ale to je len tak mimochodom
Bon-Cu
http://www.agent.sk/clanek.phtml?id=1041