yale: To čo píšeš by bolo všetko super ale zabudol si k tomu napísať koľko by to všetko stálo.. A aj tak pochybujem že by sa to oplatilo. A keď spravíš metro pod električkovými trasami tak potom môžeš zrušiť celú povrchovú MHD a cesty sa uvoľnia pre IAD. A tým neskutočne drahým metrom sa ti nikto voziť nebude..
Druhá a jediná pravdepodobná možnosť...Takýto dopr. systém si budú aj naďalej niektorí iba predstavovať, v hlavičke budú mať všetky (neexistujúce) trasy metra a v realite celá MHD zanikne..
Druhá a jediná pravdepodobná možnosť...Takýto dopr. systém si budú aj naďalej niektorí iba predstavovať, v hlavičke budú mať všetky (neexistujúce) trasy metra a v realite celá MHD zanikne..

AAA
A čo sa týka 50 k Matadoru, nebolo by to nič nové pod Slnkom, pred pár rokmi: 23, teraz 82: Šafárikovo nám.-Hlavná stanica, 38, teraz 50: OD Slimák - Kúpalisko Matador.