Reakcia na: Andy #45174:
He. Ale do planu nasledujucich tridsiatichpiatich patrocnic sa to zahrnut da, nie ? ? Totiz, ti komunisti aspon planovali, teraz sa planuje uplne nieco ine...
A nie teraz, však by ťa 99% ľudí zakopalo pod zem.
S499.1023
A taká TREŽ, to je električka, či nie? Ako zadefinujeme električku a ako železnicu úzkorozchodnú? A čo také električky normálnerozchodné?