Trepko: nabuduce, skor ako nieco namlatis do klavesnice skus prirucku fyzikalnej chemie a sylaby z nuklearnej fyziky. Taky atom je svina, ale sekerou sa stiepit neda, to si skor rozstiepis palec, ktorym ho pridrziavas.
Ale je pekne, ze si zastancom tejto modernej formy ziskavania cistej energie, hoc sam ani nevies poriadne preco. Este tak odhalit new sposob, ako zvysit jeho ucinnost a sme svetove jednotky! VÚJE Trnava. jadrová energia - energia buducnosti!
Ale je pekne, ze si zastancom tejto modernej formy ziskavania cistej energie, hoc sam ani nevies poriadne preco. Este tak odhalit new sposob, ako zvysit jeho ucinnost a sme svetove jednotky! VÚJE Trnava. jadrová energia - energia buducnosti!
fobust
Myslim ze vyskum sa velmi sustreduje na fuziu, vid ITER.... ? Takze buducnost vid tam. Som optimista - verim ze sa dozijem prveho reaktora, ktory nebude len tetovaci, ale bude plne vyrabat el. energiu. Mozno budem dedo kym to doladia a pojde to do prevadzky.