Reakcia na: Vševedko #37589:
Bývala lepšie zorganizovaná, bývala... V minulosti boli linky vzájomne protismerné a ku každej nepárnej linke existovala aj párna "sestra". Ono pri 40 až 50-tich zastávkach po trase to bolo prirodzené. Párne nočné linky však boli zrušené bez náhrady, a tak ak chcem ísť z centra domov nočákom, musím ísť linkou, ktorou absolvujem nočnú prehliadku východoslovenského kraja a po 40 minútach uspávacej jazdy si aj koledujem, že nevystúpim, kde mám. V protismere to po neexistujúcej párnej trase naopak zvládam ekologickým pešibusom, s rozdýchaním pľúc čerstvým vzduchom a za necelých 20 minút.
El Sergio
Ved som tu aj pisal-RIESENIE RYCHLEHO PRECHODU CEZ CENTRUM IHNED PO DOSTAVBE ELEKTRICKY Z PETRZALKY!
A si myslim ze ked ju navela dostavaju,tak asi neposlu do centra hned bagre,nemyslis...?
?