yale:Veľa pekná myš lienka.A kým sa na toto zoženú peniaze,tak Engerau budú obsluhovať Ikarovia 280 CNG alebo aký zázračný systém?
ho dnes nemáme a v Nemecku tiež iba v niektorých častiach - s Hamburgom dnes normálne pracovne komunikujem.

Ike
Hej, a manju 2 rozchody