Reakcia na: si #37256:
Predplatné lístky by neboli a autobusy, ktoré by nevboli úplne naplnené, by stáli adekvátne viac. Taká 49, napríklad, cca. 20,- SKK/km/os:-P.
vyzera to dost cool... Ked som tam bol, tak som byval pri obratisku, ked sa tocili len uzkorozchodne
pricom trat bola dvojrozchodna:)
ho dnes nemáme a v Nemecku tiež iba v niektorých častiach - s Hamburgom dnes normálne pracovne komunikujem.

yale
T3 považujem za veľmi vydarené - ale NA SVOJU DOBU. Svoje si odrobili, ale ak sa tu má začať hovoriť o kultúre cestovania a otočení trendu "MHD na IAD " na opačný, je to spojené aj s novým vozovým parkom.