Reakcia na: Andy #29552:
Co je ale lepsie, tie Wien automaten su s dotykovym displejom na kazdej stanicu U-bahnu! Pravda, na Tram zastavkach si nepamatam ze by som daky videl ale vo vozoch su skoro vzdy ak nie uplne vzdy a za rovnaku cenu (myslim).

COLOR
Re #29491 Andy: A z toho obrazku mostu teda je jasne, ze sa tam draty nemaju kam uchytit