Reakcia na: fobust #29513:
Vsak dobre, vieme ze 21Tr je lepsia. Ale aj 24Tr ma vyhody, vraj je napriklad tichsia (21Tr je co sa tyka hlucnosti na tom dost zle.. tie vseljake piskoty, sykoty, hukoty, drkoty, skripoty, vrzgoty, hrkoty, hrmoty a buchoty)
S499.1023
Predstav si fiktívnu situáciu - modrá guma si to tu prečíta a keď mu niekto bude argumentovať existenciou 24Tr, tak povie, že má zo spoľahlivého zdroja, že je to zvrátená konštrukcia.
No a Trollino sa nevyrába v Poľsku ale v Ostrave (teda pre nás, predpokladám, že by sme si nechceli kúpiť Trollino Kiepe alebo Ganz), v Poľsku sa vyrába Urbino.