Reply on: Andy #29511:
Dobre, ale ten humusny interier ala shithnis, dvere uzsie ako na 21Tr, po posrane "kino" vzadu. No nehnevaj sa, je to oprpti 21Tr humus. 24 Tr sa mi nepaci, nie som sam a je mi jedno ako dobre to budu ospevovat, je to nezmysel, radsej Trollino. Netvrdim ze 21 Tr bola uplne genialna, ale urcite sa mi pacila viac, ma super interier s pohladu vlka. #vomit_24Tr# ?
S499.1023
Predstav si fiktívnu situáciu - modrá guma si to tu prečíta a keď mu niekto bude argumentovať existenciou 24Tr, tak povie, že má zo spoľahlivého zdroja, že je to zvrátená konštrukcia.
No a Trollino sa nevyrába v Poľsku ale v Ostrave (teda pre nás, predpokladám, že by sme si nechceli kúpiť Trollino Kiepe alebo Ganz), v Poľsku sa vyrába Urbino.