Reply on: galiyosha #29475:
Info ohladom vyhlaseni Janka Hraska mam od PePa, a on si nezvykne vymyslat. Ale nespravne si to pochopil. Praveze asi nastane rozvoj smradobusov na ukor trolejbusov. A toho sa najviac obavam. Aj keby tie smradobusy boli na plyn, furt su to smradobusy a taky trolejbus je stale ovela ekologickejsi ako hocijaky smradobus splnajuci aj Euro 4.

Aj keď dosť otravuje čakať kým pošle dokumenty do centra, tam to podpíšu, vyplatia a pošlú späť.
fobust
Co dodat? Nemyslim si vsak, ze vsetci DPB tuneluju, je tam aj par normalnych ludi. Co mi ale prekaza je fakt, ze nic s tym nerobia, lebo nevedia, nemozu alebo sa nechcu dostavat do konflikov, to za co su plateni sa snazia robit dobre a maju zarucenu dlhodobejsiu pracu... Ono je to velmi komplexny problem. Myslim ze treba zacat od vrchnu, pekne od Generalneho riaditela, ktory nedavno vyhlasil, ze v Bratislave bude utlm trolejbusovej dopravy, lebo nie je domaci vyrobca... To nepotrebuje komentar.