Reply on: fobust #29476:
Co to je za kravinu, vsak uz minimalne 11 rokov nemame domaceho vyrobcu trolejbusov a za ten cas sa uz nakupilo dost trolejbusov...
Aj keď dosť otravuje čakať kým pošle dokumenty do centra, tam to podpíšu, vyplatia a pošlú späť.
J
Dosť dobrá fotečka ?
http://www.imhd.sk/ba/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f3f1f1edf4f0f0f2&no=7&id=27302aeef0f6f21f21