Reply on: fobust #29476:
Co to je za kravinu, vsak uz minimalne 11 rokov nemame domaceho vyrobcu trolejbusov a za ten cas sa uz nakupilo dost trolejbusov...
Aj keď dosť otravuje čakať kým pošle dokumenty do centra, tam to podpíšu, vyplatia a pošlú späť.
J
Zvýši sa prejazdá rýchlosť výhybkou ak je konštruovaná takto http://www.gamca.sk/~anti/kolaje/sturova_mostova%20007.jpg a aké to má ešte výhody oproti klasicky robeným výhybkám a aké nevýhody?
Ďakujem.