Reply on: tr3mp #29500:
Pockaj, a to bude tak, ze ked budu Duobusy, ktore budu premavat 30 km/h, tak tie na dialnici pri vyjazdoch nebudu nikomu vadit? A normalne trolejbusy, ktore zvladnu aj 80 km/h tie budu prekazat viac? A navyse vraj tam bude pri dialnici nejaka ina cesta, kde sa bude dat jazdit..
Nie je to priehľadné?
fobust
Skor historickeho Oerlikonu alebo Sanosu. Ozaj, Oerlikon. Ako to s nim je??? Nevie niekto nieco? Co som pocul, tak mal uz komplet motor s rozvodovkou a napravami (poloosi z 9Tr) a takisto 9Trkovu stykacovu vyzbroj, povodna sa nezachovala a ani dokumentacia nie je. Vie niekto nieco o tomto trolejbuse? Kedy vyjde von?