a k teme KAROSA vs IKARUS vs TAMBUS vs SOR (hahahaha) vs SOLARIS sa vyjadrim iba takto:
moj rebricek oblubenosti (poradie):
1. SOLARIS
2. TAMBUS
3. IAKRUS 4xx
4. IKARUS 283
5. SOR x.xx
6. IKARUS 280
7. xxxx
8. zzzz
.
.
.
5008. yyyy
.
.
.
999999. KAROSA (!)
moj rebricek oblubenosti (poradie):
1. SOLARIS
2. TAMBUS
3. IAKRUS 4xx
4. IKARUS 283
5. SOR x.xx
6. IKARUS 280
7. xxxx
8. zzzz
.
.
.
5008. yyyy
.
.
.
999999. KAROSA (!)
Vdakabohu, aspon elektricke trakcie su na tom vcelku dobre na slovenske pomery, az na hranate zakruty a podobne speciality.
Spectre
14Tr nedá taký kotol ako 21Tr, pretože naše vozy začínajú mať pomaly ale isto obmedzovače (neviem, ktorý inteligent to vymyslel), s ktorými sa trolejbus rozbieha, ako K2.
Ohľadom Karos už toľko, že oni u radu 900 posrali čo mohli. Vychádzali presne z radu 700 - žiadne inovácie, nič, čo by prispelo k vylepšeniu. Práve naopak...