Ktosi tu cosi pisal o zakryvani elektrickovych kolies, tak len chcem podotknut, ze v Prahe jazdi uz jedna tramvaj vybavena skrinou VarCB3 z Krnova (8151, myslim) a ta tie klasicke vyrezy na kolesa jednoducho nema. Dokonca mam dojem, ze uz kedysi davno sa na akysi export vyrabali skrine na principe T3 bez vyrezov na kolesa, ale to sa mi asi len zda.
K Vasej diskusii o provideroch: Nechcem sem napisat, aku konektivitu a za ake peniaze mam na izbe (internat=akademicka siet), lebo ti, co si to doma platia, ma pridu zabit
Priemerne denne mojou sietovkou prejde asi 0,1-0,5 GB
a to prosim pekne nevyuzivam p2p
K Vasej diskusii o provideroch: Nechcem sem napisat, aku konektivitu a za ake peniaze mam na izbe (internat=akademicka siet), lebo ti, co si to doma platia, ma pridu zabit
Priemerne denne mojou sietovkou prejde asi 0,1-0,5 GB
a to prosim pekne nevyuzivam p2p
tak pod 64kbps nespadne, je to tak nastavené.
Ad agregacia: Telecom sa tvari, ze na tom najlacnejsom flat pausali ma agregaciu 1:40, Slovanet na tom novom 192 kbps 1:30. Nikde ale nepisu, o ake pasmo sa ti 40 zakaznici delia -- o tych 384 kbps ci 192 kbps? V tom pripade je to celkom uchylne.
si
Takze ak mas garantovanu 64kbit linku, tak by si mal napisat ze tahame stale 64kbit/s, len obcas, ked padaju traktory tak to klesne trocha dole...