Reply on: Papyr #26101:
Zakryty podvozok vyzera krajsie, navyse je to aj tichsie.... Ale potom ked ti zo zastavky Zilinska zacne utekat kacer a nahodou by mal zakryte podvozky, tak by sa ti zle zakopavali celuste. Take nieco sa uz stalo na jednej K2S, nastastie nemala zakryte podvozky. Ked sa im to zacalo hybat tak vybehli z voza a zakopavali celuste kym sa to rozbiehalo. Samozrejme kym jedna celust zacala brzdit, tak museli stihnut kopnut aj do druhej, etc...
tak pod 64kbps nespadne, je to tak nastavené.
Ad agregacia: Telecom sa tvari, ze na tom najlacnejsom flat pausali ma agregaciu 1:40, Slovanet na tom novom 192 kbps 1:30. Nikde ale nepisu, o ake pasmo sa ti 40 zakaznici delia -- o tych 384 kbps ci 192 kbps? V tom pripade je to celkom uchylne.
si
Takze ak mas garantovanu 64kbit linku, tak by si mal napisat ze tahame stale 64kbit/s, len obcas, ked padaju traktory tak to klesne trocha dole...