V sobotu, dna 21.2.2004 o 14.00 hod sa kona demonstracia proti oploteniu ambasady USA. Miesto konania: Hviezdoslavovo nam. [priestor pred usa velvyslanectvom]. Blizsie informacie na: marian.ju@atlas.sk V pripade, ze nemozte prist osobne, poslite prosim tento mail co najviac znamym. Zastavme tento absurdny napad, kym je cas!
Hmm, kto pojde?
Hmm, kto pojde?
Ale samozrejme odpoveď ma potešila a nemecké prevádzky si bližšie preštudujem.
aj ked to tak nie je
Sarko
No ja nehovorím o KE, tu sme PX myslím nikdy nemali, ale o mestách, kde PX fungovalo.
Inak ja som počul aj o verzii, že v PX to písmeno "X" znamená ">