Reakcia na: si #25446:
Myslim, ze nie. Dovolim si trochu zaspekulovat. Prva reakcia osoby z magistratu ("Marianna Opatovska") do znacnej miery hajila premenovanie. Nasledna reakcia Beusa jej argumenty do velkej miery vyvratila. Nasledne na to si thread pravdepodobne precital niekto vyssie postaveny, nez len ludia z front-officu, zistil, co sa vlastne v Bratislave deje (vobec by som sa necudoval, keby o premenovavani na magistrate nikto nic nevedel) a vysledok bol taky, aky bol (druha reakcia pani ci slecny Opatovskej). Asi tak.
S499.1023
Na diskusiu s frajerkou sa už teším. Autá rozlišuje na "škodovky" (čím myslí Š105/120), "trabanty" a "ostatné", tak uvidíme ako bude rozlišovať električky. Budapešťské rozlišuje na "staré odporné" (UV a kĺbové Ganzy), "nové odporné" (T5C5) a "tie nové pekné, čo sa v nich aj kúri" (TW6000):-).
Ja mám tiež pocit, že v Slintyhnuse je málo miesta na nohy, možno je to tým, že v Soplarise som sa viezol málokrát a vždy som sa trafil na vhodné miesto. Ale súhlasím s tým, že je to vecou zadania, koľko sedačiek sa do nemenného priestoru autobusu musí narvať. Možno aj prešovské Slintyhnusy majú menej sedačiek ako pražské.
I.