Reakcia na: kohut2012 #248191:
Ja tieto nové bus pruhy vítam a celkovo oceňujem prácu magistrátu od zvolenia Valla, len to má trpkú príchuť s ohľadom na to ako na druhej strane kompletne ignorujú DPB a nechávajú ho upadať. Je to trošku schizofrenický postoj - na jednej strane budujeme infraštruktúru pre MHD, ale zároveň tú MHD vôbec nerozvíjame, dokonca v poslednej dobe až zhoršujeme.

). No a štrvtému sa dostane informácia, že na Kolibu trolejbus nemôže ísť, lebo by sa tam asi neotočil.
Mhr1
Rovnaká situácia je na Záhradníckej v oboch smeroch pred križovatkami s Jégého i s Miletičovou. Vodiči z centra často na poslednú chvíľu zistia, že ľavý pruh nepokračuje na Štrkovec, ale do Jégého a na poslednú chvíľu sa preraďujú. Čo tu už bolo nehôd! Rovnako v smere do centra, keď až tesne pred Miletičovou zistia, že ľavý pruh musí odbočiť doľava. Aj tu vznikajú kolízne situácie. V tejto situácii by pomohli DZ vždy už pred prvou križovatkou, ktoré by ukazovali, aké bude radenie za križovatkou. Veľmi sa čudujem, že KDI "v rámci plynulosti a bezpečnosti premávky" na to už dávno neprišiel. Pritom niekde to je - napr. pred križovatkou Jarošovej s Kukučínovou a potom Račianskou, ešte pred Kukučínovou viem, kam sa mám zaradiť, lebo je tu znázornená aj situácia za Kukučínovou, teda pred Račianskou.