Reakcia na: dupe #225118:
co sa toho grafu k platom tyka, tak by som povedal ze budem verit len tomu grafu a tej statistike ktore si sam sfalsujem...poznam prilis mnoho odvetvi a ludi v nich pracujucich (tych aj osobne) ktori naozaj v cistom nedostanu cez 500E a ziju v BA.... neviem si to dost dobre predstavit ako sa to da zvladnut ak nemaju lepsie zarabajuceho partnera alebo ine neoficialne prijmy, ze ako sa to da zvladnut, ale je to tak....
Ja som napriklad chvilu robil za 530 eur v hrubom na skole ITckara, kym mi neprisla ponuka na 3,5 nasobok od sukromnika ? (ale tak to bolo obdobie, kde som nazbieral pekne skusenosti a prax). Cize uradnici, statny zamestnanci a mnohe profesie s nizkou pridanou hodnotou aj v Bratislave maju nizke platy 
chodec
Nepochopil si že úlohou Projektu TEN-T nebolo spojiť Petržalku s centrom, ale vybudovať takú infraštruktúru, ktorá umožní okrem NAJKRATŠIEHO prepojenia žel. koridoru z Viedne na koridor Bratislava - Žilina - Košice - Užhorod aj viesť v jej voľnej kapacite mestské vlaky Petržalka - centrum - Trnavské mýto - Predmestie - Trnava. Trasa segregovaná, rýchla, bezpečná, spoľahlivá, To ale nepochopili tak sa zdá ani kubáčkovci, ani frešovci, ani ftáčnikovci, ktorých je tu v diskusii neúrekom. Takže odporúčam čítať s porozumením, poznať súvislosti a rozmýšľať v širších súvislostiach. A JASPERSOM sa neoháňajte, ten má zadané svoje úlohy. Bohužiaľ.