Reakcia na: All1111 #220000:
Hodnotia to pozitivne, len tym necestuju ? Dost by ma zaujimalo co je to za prieskum, aka je tam metodika a otazky. Focus ma u mna rozhodne velmi dobru reputaciu a prieskumy robia dobre, tak by ma zaujimalo akym sposobom im vyslo toto.
david1
Všetci tam vyplakávali nad zrušením plánovaných kolektorov.
Nikto nespomenul že v Bratislave sa neplánuje rozšíriť cestná sieť na vstupoch do mesta. Tie autá zase len ostanú v zápche no na inom mieste.
Nakoniec ani jeden zo zúčastnených aktivistov nezniesol požiadavku na zlepšenie obslužnosti nového zastavaného územia hromadnou dopravou.
Ideál by tam bola železnica, ktorá by prepojila 120 s 130 a povymetala dané územie.