Reply on: david1 #219989:
Tych kolektorov je skoda, aspon by konecne vsetci velmi viditelne padli na hubu s tymito blbymi rieseniami. Takto sa budu vyhovarat na to ze keby boli kolektory, tak zijeme v raji.Ale neva, bude D4, to bude tiez kolosalny fail ked to otvoria, tak snad niekto pochopi ze tudy cesta nevede.
zatiaľ som to videl len pri rozthnutom vedení....
david1
Všetci tam vyplakávali nad zrušením plánovaných kolektorov.
Nikto nespomenul že v Bratislave sa neplánuje rozšíriť cestná sieť na vstupoch do mesta. Tie autá zase len ostanú v zápche no na inom mieste.
Nakoniec ani jeden zo zúčastnených aktivistov nezniesol požiadavku na zlepšenie obslužnosti nového zastavaného územia hromadnou dopravou.
Ideál by tam bola železnica, ktorá by prepojila 120 s 130 a povymetala dané územie.