Reply on: Ike #219982:
Elektrodynamická brzda s rekuperáciou. Je v princípe jedno či vyrobenú elektrinu tlačí späť do trolejového vedeania alebo batérií. Nič netreba vymýšlať, technológia existuje a je overená.
zatiaľ som to videl len pri rozthnutom vedení....
Viko
Istota obstarávania? Peniaze na to vyčlenené zatiaľ nie sú, ale vzhľadom na previazanosť mesta a nemenovaného Sdružení je celkom predvídateľné, že je záujem vytvoriť dopyt po novinke vo výrobnom programe.