Reakcia na: rini17 #219974:
Ja to skôr vidím na trolejbusy s baterkami, ktoré im umožnia dojazd cca. 20 km a nabíjať sa budú počas jazdy cez zatrolejované časti, kde bude frekvencia liniek s uvedenýmivozidlami dosť hustá na to, že sa z ekonomického poľhadu oplatí viac vybudovať trolejové vedenie ako nabíjacie stanice na konečných.
zatiaľ som to videl len pri rozthnutom vedení....
Viko
Istota obstarávania? Peniaze na to vyčlenené zatiaľ nie sú, ale vzhľadom na previazanosť mesta a nemenovaného Sdružení je celkom predvídateľné, že je záujem vytvoriť dopyt po novinke vo výrobnom programe.